Skontaktuj się z nami

 

Administratorem Twoim danych osobowych jest SI-Consulting sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji

SI-Consulting (member of IMPEL Group)

to silna marka, na którą składają się doświadczenia 200 stałych Klientów, ponad 170 pracowników, 300 w pełni wdrożonych projektów SAP i 20 wdrożonych projektów zagranicznych. W SI-Consulting (SAP Gold Partner) specjalizujemy się we wdrożeniach najwyższej jakości rozwiązań IT, które wspierają zarządzanie i optymalizują procesy biznesowe firm. Portfolio SI-Consulting to także wyspecjalizowane usługi budowania sieciowych struktur teleinformatycznych, rozwiązania mobilne oraz dostawy sprzętu IT. Nowoczesne technologie informatyczne dostosowujemy precyzyjnie do potrzeb i wymagań Klientów. Oferujemy dodatkowe wsparcie - poprzez audyty i analizy biznesowe, szkolenia i warsztaty, doradztwo i konsultacje. Realizujemy projekty na terenie kraju oraz całej Europy.
 

Olesiński & Wspólnicy

to nowoczesna, polska firma doradcza z biurami we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Gliwicach. Grupa naszych ponda 90 doradców specjalizuje się w konkretnych dziedzinach prawa i podatków, jednocześnie posiadając szeroką wiedzę branżową, co daje naszym Klientom stały dostęp do doświadczonych ekspertów. Najlepszym dowodem na efektywność naszych działań są setki ważnych, często nowatorskich projektów. Do grona Klientów Olesiński & Wspólnicy należą międzynarodowe grupy kapitałowe, spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych, liderzy na krajowym i europejskich rynkach w branży automotive, e-commerce, chemicznej, tekstylnej, spożywczej, budowlanej, energetycznej i wielu innych.
 
RejestracjaLogowanie

Serwis korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę www.rodomanager.com lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług droga elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dowiesz się tutaj Polityka cookies.